دو دستگاه جدید از خانواده Transformer Pad ایسوس

 

گزارشات به گوش رسیده از ایتالیا حکایت از وجود دو دستگاه Transformer Pad از سوی ایسوس دارد که با نام‌های Asus TF103 و Asus TF303 شناخته می‌شوند. انتظار می‌رود مدل دوم، یک دستگاه رده-بالا و قدرتمند باشد. این ترنسفورمرپد احتمالا اولین محصول از این خانواده خواهد بود که از ترکیب اینتل و اندروید بهره می‌برد.

ساخت موبایلی شگفت انگیز با ضریب امنیتی بسیار بالا

شرکت بوئینگ دستگاههای موبایل جدیدی را برای اطلاعات و ارتباطات محرمانه طراحی و تولید کرده است. اگر این دستگاههای موبایل دستکاری شوند به صورت خودکار تمام اطلاعات ذخیره شده در آنها پاک شده و خود دستگاه موبایل نیزغیرقابل استفاده خواهد شد.
2.jpg

اثر انگشت آیفون 5S برای ارتباط از طریق بی‌سیم مورد استفاده قرار می گیرد

گویا اپل قصد دارد تا حس‌گر اثر انگشت موجود در تلفن‌هوشمند خود یعنی آیفون 5S را برای کارهای دیگری نیز به‌کار گیرد. این کمپانی در نظر دارد تا این سنسور برای شناسایی و اتصال دو ابزار به یکدیگر مورد استفاده قرار دهد.

همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین عوامل فروش بالای آیفون 5S، استفاده از این سنسور اثر انگشت است. این سنسور هم‌اکنون جز در موارد محدودی چون باز‌کردن قفل تلفن‌هوشمند و همچنین استفاده از آن برای انجام پرداخت‌ها در آیتونز، کاربرد دیگری ندارد. اما ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور شاهد استفاده از آن در کاربردهای دیگری نیز باشیم.